Popis produktu

Amerika FIS F11301T tri Miller vlákniny stripping stripping kliešte svorka svorka svorka vlákniny stripping odstrániť povlak 250 m potiahnuté vrstvou 125 m vlákniny Otvor na vrchu 1.98 mm môžu byť použité pre odizolovanie vlákna vonkajší plášť otvor V typ a 140 m na okraji svorka môže byť použité, aby sa vyzliekli, 250 m 125 m vlákniny. Nie je potrebné upraviť; nebude poškodenie optického Všetky rezné časti má presné mechanické tolerancie, aby sa zabezpečilo čisté, hladké prevádzku Podľa rukoväte ergonomický dizajn, pohodlie uchopenie, Keď nie v použitie, zámok v uzavretom stave Dĺžka: 165mm hmotnosť: 113 g 2.Obrázky

3.Internation objednávky

Kupujúci je zodpovedný za všetky príslušné dovozné clá a miestnych daní. Prosím, overte u colné skôr, než uskutočníte nákup. 4.Poštovné A Balné

Som odosielame do 3 pracovných dní po obdržaní platby. Každá položka je balená pozorne, a uistite sa, že sa to dostane k vám, v pôvodnom stave.

Loď na svete trvá asi 16-28 pracovných dní s sledovacie číslo pre free.

Budeme loď tejto položky HONGKONG POST,Zvyčajne to trvá asi 15 až 30 dní Určenia ,tiež sme si túto loď položka EMS, DGM,PSR,CPAP na wordwide. Samozrejme ,môžeme byť v súlade zákazníka,loď tovaru inými spôsobmi,ale nákladnej by mali byť hradené zákazníkom .

5.Odoslať a Vrátenie rozsah :

Ak by ste nemali prijímať zásielky za 35 dní alebo dostanete chybné položky alebo nesprávnu položku, pls kontaktujte ma cez e-mail služby, a sľubujem, že akonáhle situácia je potvrdené, budeme odoslať alebo vrátenie peňazí vás.

To je zákazníci zodpovednosť platiť pre Návrat poštovné poplatok za žiadnych okolností. A nebudeme akceptovať vrátenie aplikácie, keď to je za 14 dní po obdržaní zásielky. A pls zaručiť, že návrat položky by mali byť na pôvodnom stave.

6.Kontaktujte Ma

Naša spoločnosť je profesionálny manufaktúry v optických vlákien, zariadení viac ako sedem rokov,sme presvedčení, naše produkty uspokoja u.

Budem tu na riešenie vašich problémov,tak vitajte a kontaktujte ma kedykoľvek. A sľubujem, budem odpovieme vám do 24 pracovných pracovných hodín.

Naším cieľom je uspokojiť vás ako zákazníka a na oplátku udržiavať naša vynikajúca povesť.

  • Komodity: pigtail jumper nožnice kevlar nožnice
  • Číslo Modelu: F11301T
  • Min: 1PCS
  • Záruka: 1 Rok
  • Dodacie Lehoty: Miller vlákniny kliešte
  • Zvláštny Druh: KÁBEL FRÉZA
  • Hmotnosť: 90g
  • Názov Značky: ZHWCOMM


SKU: w10084
Abstraction117
2020-12-15
5/5
Good product

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy