Popis produktu

Úvod

Tento zbrusu nový 6 litrov digitálny ultrazvukový čistič je pohodlnejšie a efektívnejšie ako ručné umývanie, parné čističe, vysokotlakové prúd vody čistenie alebo iné stroje. A prosím, použite obyčajný vodovodu, žiadne špeciálne riešenie vyžaduje.

Viac pohodlné a efektívne ako ručné umývanie, parné čističe, vysokotlakové prúd vody čistenie alebo iné stroje!

Rozšírené Kartáčovaný Nerez Čistenie Nádrže, aby sa zabránilo korózii vode odolnosť a udržať nádrž hľadá vždy nové.

(Väčšina čistenie nádrže na trhu sú vyrobené z spoločné nehrdzavejúcej ocele. Tam bude špinavé žlté korózii vody škvrna na povrchu po dlhom čase používania, a to je ťažké byť odstránené.)

Aplikácia

Profesionálne Použitie: Lekárske a Dentálne Kliniky, Tetovanie Obchody, Vedeckých Pracovísk a Golfové Kluby. Jewelers, Optikov, Hodinárov, Starožitnosťami a Elektroniky Workshopy atď. Osobné alebo Domáce Použitie: Šperky, Náušnice, Náhrdelníky, Prstene, Náramky a Diamanty. Okuliare, Hodinky Okuliare, slnečné Okuliare, Optické Šošovky, Kontaktné Šošovky, Doplnky, Hodinky, Retiazky a Vodotesné Hodinky. Komodity Tetovanie Zbrane a Rúry, Elektrické holiace strojčeky Hlavy, Žiletky, zubné Protézy, Hrebene a zubné kefky. Písacie Pero-hlavy, Tlačiareň-hlavy, Atramentové Náplne a Tesnenia. Kovové Predmety Staroveké Mince, Odznaky, Ventily, Stroj Trysky, elektronických Komponentoch a Mechanické Časti. Kovový Riad, Vidličky, Nože, Lyžice a Iné Malé Silverwares atď.

Výhody

Technické Parametre

Horúce Výkon 200W Ultrazvukové Energie hz 180w Frekvencia 40kHz Napájanie AC110V/60Hz (w/ US štandard plug) objem Nádrže 6 l (1-3/5 galón) Čas Nastavenia 1 - 30 minút Nastavenie Teploty 0-80 stupňov Celzia (32-176 stupňov Celzia ) Prevodník Množstvo

3 sady Nádrž Veľkosť 11 3/4" L x 6" W x 6" H Ultrazvukový Čistič Veľkosť 14 1/2" L x 6 3/4" W x 10 3/4" H

Extra Vysoká účinnosť čistenia pre malinký škvrnu častice. Odolná konštrukcia z nerezovej ocele. Ultrazvukové čistenie a kúrenie môžu pracovať súčasne. Ideálny pre čistenie longhole, finedraw a útulku kus časť alebo obrobku, nie je potrebné dotýkať sa čistiacu kvapalinu podľa vašich rukách. Veľký digitálny časovač a zobrazenie teploty na presné umývanie čas a reguláciu teploty. CE, FCC a RoHS Schválené. Vstavaný Výkonný Snímač môže posilniť ultrazvukové energie a robiť vynikajúce čistiace výsledky. Z nehrdzavejúcej ocele čistenie držiak na čistenie a niektoré malé objekty, ktoré potrebujú menej trenia, môže znížiť trenie medzi malé objekty a nádrže. Z nehrdzavejúcej ocele tesne priliehajúce veko s rukoväťou, aby sa zabránilo vody tepla z difúzne. Odvod tepla otvory k dispozícii Skidproof gumené nohy. Používajte len vodu z vodovodu na všeobecné čistenie, môžete tiež pridať 5-10 ml čistiaceho prostriedku do vody, s cieľom posilniť umývanie výsledok, keď je to potrebné. Uložiť na čistenie rozpúšťadlá, tepelná energia, pracoviska a práce. Prosím, prečítajte si návod na obsluhu pred prvým použitím. Ako používať

Prosím v návode sa dozviete, ako používať tento stroj.

Package Zahrnuté 1 x Digitálny Ultrazvukový Čistič 1 x Čistenie Držiak 1 x Návod na použitie

PRE VŠETKÝCH NAŠICH KLIENTOV

UPOZORNENIE: Existuje mnoho nových značkou podobnú položku sa daná položka na trhu nedávno, hoci ich ceny sú naozaj lacné, ale kvalitné ich výrobky sú tiež strašné:

1. Že továreň produkovať iba za nižšiu cenu, ako môžu, že nebudú dbať na kvalitu. Všetky naše položka je prejsť certifikácie kvality ISO9001

2. Máte návštevu a zakúpenie položky vzoriek z iného dodávateľa, mnohé vzorky sú v zlej kvalite. Po porovnať vzorky znova a znova od rôznych dodávateľov, nakoniec sme sa poskytujú tento top-kvality položky pre vás na najnižšiu cenu.

3. Môžete si zakúpiť vysokú kvalitu a bezpečnosť stroj, ale prosím, nestrácajte peniaze na lacnejší, ale nízky kvalitné stroje. Sme predávať len kvalitné položky. Základne na najvyššej kvality, potom nám bude poraziť naša cena čo najnižšia na eBay.

4. Sme udržať dobrý vzťah s dodávateľom, aby sme mohli získať stabilné a spoľahlivé zásob pre nášho klienta.

5. Sme len predaj top-kvality stroj, môžeme poskytnúť primeranú cenu, keďže sme boj s dodávateľom ako najnižšie náklady, ako môžeme.

LOĎ z USA, DUTY FREE

DHL alebo FEDEX s SLEDOVACIE ČÍSLO

Maloobchodná cena za túto položku je 999 USD. Teraz je len potrebné, aby platili menej ako polovica predajnú cenu, a budete tiež mať plne záruka 24 mesiacov.

  • Číslo Modelu: JPS-30A
  • Materiál: Z Nehrdzavejúcej Ocele
  • Napätie (V): 220V
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Druh: Nástroj Ruka Časti


SKU: w10230

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy