Popis produktu

Špecifikácie produktu:

Názov:18V Bezdrôtový Pól Videl Značka:Východ Pôvodné kód: ET2901 Rezná dĺžka:150mm Čistá Hmotnosť:3.2 kg Otáčky bez zaťaženia: 2,8 m/s Batéria:1300 mAh lítiová batéria Čas nabíjania:4h ((Keď je Plne nabitá, udržateľnú prevádzku asi 15min) Menovité napätie: 18v DC Veľkosť: Štandard (Celková dĺžka 180 cm, pílového kotúča 15 cm) Extended (Celková dĺžka 270cm pílového kotúča 15 cm)

Box Obsah Balenia:

1 x motorovou Pílou 1 x Batéria (Li-ion) 1 x Nabíjačka a nabíjačky stanice(VDE/BS/UL/DSP/PSE) 1 x 6' Lišta a Reťaz 1 x Návod na použitie(slovenský)

Veľkosť

Poznámka: Ako meracie nástroje a metódy sú rôzne,je to normálny stav, že ak sa chyba je 1-2cm, konkrétne zvíťaziť v naturáliách.

Veciach, ktoré potrebujú pozornosť

Doplňujúce bezpečnostné pravidlá pre reťazové píly: 1. Nevystavujte reťazová píla na dážď. Nepoužívajte tento videl v mokrom alebo daždivé miesta 2. Keď sa motor otáča, prosím, držte reťazovú pílu pevne oboma rukami 3. Nainštalujte reťazová píla správne podľa týchto prevádzkové pokyny 4. Neprevádzkujte mimo normálneho rozsahu. Vždy stáť pevne a udržiavať rovnováhu 5. Udržiavať telo preč z reťazovú pílu, keď je motor v prevádzke 6. Uistite sa, že reťazová píla nie je v kontakte so všetkým, čo sa pred začatím reťazová píla 7. Ak zistíte akékoľvek abnormality počas prevádzky, prosím, vypnite reťazová píla ihneď 8. Ak reťazovej píly patrí alebo narazí na pevný objekt, pozrite si prosím

reťazová píla opatrne

9. Keď sa nepoužíva, miesto reťazovej píly na suchom, vysoké miesto alebo zaistite, aby sa zabránilo deti od dosiahnutia to. Prosím, použite obal (reťaze kryt) pri skladovaní 10. Prosím, používajte ochranné okuliare a bezpečnostná obuv 11. Pred rezaním, odstrániť prach, kamene, nechty a drôty zo stromu 12. Upevnenie obrobku tak, aby sa nemohol pohybovať náhle počas prevádzky. Vezmite prosím na vedomie, že rozbité obrobku môže spôsobiť zranenie obsluhy 13. Aby sa zabránilo píla reťaz stále prilepené počas rezania, prosím opraviť obrobku na rezanie miesto s drevené bloky a pod.

Doplňujúce bezpečnostné pravidlá pre nabíjačky a batérie balenia

1. Keď teplota je nižšia ako 0 ℃ alebo vyššia ako 40 ℃, nenabíjajte batériu 2. Nepoužívajte krok-up transformátory, motor generátory alebo DC napájacie konektory 3. Nezakrývajte alebo zablokovať nabíjačku otvory s nič 4. Ak nie je pomocou batéria, kryt na svorky batérie s krytom batérie 5. Dajte si pozor na skrat (1) nedovoľte, aby sa batéria terminály dotknúť vodiča (2) nenechávajte nabíjačku batérií v kontajneri s kovových klincov, mincí, alebo iné kovové predmety. (3) nevystavujte prístroj dažďu a vode. Skrat v batérii vytvárajú obrovský prúd, čo spôsobuje prehriatie a dokonca aj spaľovanie stroj 6. Neuchovávajte prístroj a batérie, nabíjačky v mieste, kde teplota môže dosiahnuť alebo prekročiť 50℃

Ako používať batériu správne

1. Pred a po použití, prosím, účtovať v čase. Zastaviť prevádzku nástroja, ak nástroj energie je nízke, a nabiť batériu 2. Nie nabite plne nabitej batérie. Prebíjanie sa skrátiť životnosť batérie 3. Prosím batériu nabiť pri izbovej teplote 0℃-40℃. Odporúčaná teplota je 24℃ 4. Batéria stačí použiť, je horúco, prosím, v pohode ho na 30 minút, kým sa nabíjanie. 5. Po dlhej dobe skladovania, batéria sa len poplatok 80% elektriny. Po niekoľkých cykloch nabitia a vybitia, batérie sa vrátiť na plnú kapacitu. je to normálne

Pozornosť na údržbu

1. Čistenie sprievodca dosky: Trosiek a piliny sa bude hromadiť v drážke vodiace dosky, a ak je zaseknutý, bude brániť toku mazivo.Pri brúsení čepeľ alebo výmena videl reťazca, uistite sa, že čistenie nečistôt a pilín. 2. ako uchovávať Najprv odstráňte kryt, odstráňte všetky nečistoty a pilín, a nechať motor idled na chvíľu. Potom vyberte batériu, reťaz a sprievodca od stroja.

  • Názov Značky: Východ
  • Certifikácia: GS
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Typ Napájania: Elektrina


SKU: w10274
Masha0790
2021-01-11
5/5
Good to see now in use.
Zqsazqsa
2020-12-24
5/5
item received in good condition. tested and works fine. thank you.

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy