Popis produktu

3M VHB 5608A 100mm*250 mm Sivá Akryl Pena, Obojstranná Lepiaca Prílohu Veľmi Silné 10 cm*25cm, široko Použitie

Na predaj je 1pcs 100mm*250 mm 3M VHB nálepky

Veľkosť: 100 mm*250 mm ( veľmi cca. 4"x10") Hrúbka: okolo 0.8 mm Farba: Sivá VHB: Veľmi Vysoká Bond

Viac ako 2lots v 1 kúpiť si viac ako 5% zľavu z Viac kúpiť získať ďalšie zľavy, veľké quanity, prosím, kontaktujte. Poplatok za prepravu s online sledovanie Č. 48 hodín lode von

Ako používať túto pásku?

Čistenie: Pre maximálnu pevnosť,povrch musí byť čistý, suchý, hladký, ani hrdza a ropného znečistenia.Typické čističe obsahujúce rozpúšťadlá sú heptán alebo izopropyl alkoholu.

Tlak: Tlak na lepidlo a povrch môže pomôcť zlepšiť pevnosť, valčekom alebo stôl môže byť použitý.

Čas: Po aplikácii, pevnosť zvýši, ako lepidlo tokov na povrch. Pri izbovej teplote približne 50% konečná pevnosť sa dosiahne po 20 minútach, 90% po 24 hoursand 100% po 72 hodinách.

Teplota: Ideálny aplikácii teplota 70°C do 100°F (21degree celzia, na 38degree celzia).Prevádzková teplota by nemala byť nižšia ako 10 stupňov celzia, teplota je príliš nízka, bude viesť k vytvrdnutí dlhšie. Ak je teplota príliš nízka, presun materiálu a lepiacej pásky do teplej vnútorné skladovanie alebo na vykurovanie liečby.

Otázka: koľko percent konečná pevnosť môžem očakávať okamžite po aplikácii? Po 24 hodinách? Po 72 hodinách?

A. Okamžite po aplikácii je vyrobený, asi 60% pevnosť sa dosiahne. Ako lepidlo pokračuje na mokré-out povrchu, môžete očakávať, že bond byť na asi 75% - 80% po 24 hodinách. Po 72 hodinách, 95%+ z pevnosť sa dosiahne. Bond bude aj naďalej stavať s časom.

Otázka: Je pásky rozpúšťadiel, odolný?

A. Áno, 3M akrylová penové pásky sú odolné voči väčšine bežných automobilov, rozpúšťadlá, ako je benzín, motorová nafta, podložka rozpúšťadlo, atď. Rozpúšťadlo odolnosť je funkcia typu rozpúšťadlo, čas expozície a teploty.

Otázka: Prečo nemá pásky pocit, lepkavé?

A. 3 M vysoký výkon akrylové lepidlá majú tendenciu byť pevné a suché na dotyk. Sú určené na lepenie materiálov, iné ako kože. V lepidlá používané sú navrhnuté tak, aby ste dosiahli optimálny výkon a priľnavosť k automobilov, substrátov a komponentov. Prírodné oleje a vlhkosti z pokožky sa môže líšiť od osoby k osobe a ovplyvňujú "palec odvolanie" z 3M Akrylová Penové Pásky. Na jednu osobu, pásky môžu cítiť veľmi lepkavé a pre iného to môže cítiť oveľa menej lepkavé na dotyk. Rozdiel v "palec odvolanie" je v variant 2 jednotlivca pokožky povrchy nie lepidlo.

Q. časť nie je v súlade so vozidla. Čo by mohlo byť zle?

A. Oblasti vyšetrovať pre zlá priľnavosť alebo výkon zahŕňa:

Kontrola povrchovej kontaminácie. Na podkladoch musia byť čisté a bez akýchkoľvek kontaminantu. Toto je najčastejšou príčinou nízkej adhézie.

Skontrolujte povrch zápas. Sú dva povrchy, ktoré majú byť lepené dobrý zápas?

Skontrolujte správne uplatňovanie tlak a mokré-out.

Skontrolujte zadnú komponentu pre rovinnosť.

Kontrola inštalácie pre správne postupy

Sivá farba, veľmi vysoká dlhopisov Široko použitie pre automobilový, domov časti, každodenný život, atď...

Ideálne pásky aplikácii teplota 70°C do 100°C 21°C to38°C). Ak chcete získať optimálnu priľnavosť, lepenie povrchy musia byť čisté, suché a dobre zjednotené. Pevnosť je závislá na množstvo lepidla-na-povrch kontakt vyvinuté. Firma prítlačný pomáha rozvíjať lepšie lepidlo kontakt a zlepšuje pevnosť.

DÔLEŽITÉ! Picutre len pre referenčné, naozaj páska je podľa skutočná šírka pásky, vďaka. Žltá časti na obrázku je pre pomôcť odfotiť, nie sú zahrnuté do predaja. Môžeme znížiť, ako svoju požiadavku iné šírky. Vysekávanie prijať s MIN.

1pcs

  • Druh: Lepiaca Páska
  • Lepiaca Páska Typ: Obojstranné Pásky
  • Číslo Modelu: 5608A
  • farba: Sivá


SKU: w10357

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy