Popis produktu

Pletená Z Uhlíkových Vlákien Rúry

Tieto rúry sú zložené z uhlíkových vlákien vrkoč a jednosmerný tkaniny. Tento produkt je ideálny pre stavebné ľahký rámov a konštrukcií, ako sú krovy. Naše uhlíkové vlákna rúry boli vybudované byť oveľa silnejší pod krute a bočné zaťaženie ako pultrúdovaných hadice. Sú tiež oveľa ľahšie ako pultrúdovaných hadice. Tiež produktu jednosmerný vrstvy sú zachytené, eliminuje pozdĺžnych trhlín a rozdelení. Povrch tohto produktu je odlišné od iných produktov. Tieto Uhlíkových vlákien trubice zobraziť štruktúru uhlíkových vlákien vrkoč s mokré a lesklý vzhľad.

Nie sú vidieť presne to, čo ste hľadali? Napíšte nám o vlastné hrúbkach a veľkostiach, a skončil dĺžky. Používatelia sú zodpovední za dizajn a testovanie všetky stavby zahŕňajúce Uhlíkových Vlákien Trubice a výstuž a sú zodpovedné za stanovenie bezpečnosti a vhodnosti týchto produktov pre ich vlastné účely.

Roll zabalené Uhlíkových vlákien trubica (Trubice) je vyrobený použitím viacerých vrstiev prepreg uhlíkových vlákien (a ak je známe, iné) materiálov. Vo všeobecnosti každá vrstva je asi na 0,005 palcov (0.12 mm-0,15 mm) hrubé, čo znamená, že Uhlíkových vlákien trubiek s hrúbkou steny 0.050 palcov sa zvyčajne skladá 9-10 jednotlivých vrstiev uhlíkových vlákien. Počet vrstiev (plys) nám umožňuje meniť orientáciu vlákien v celej hrúbke, vytvára vysoký výkon, inžinierstva produktu.

Trubica Je k Dispozícii Nasledujúce Dĺžka: 500mm-2500 mm. Ak Máte Veľký, Aby Sme Mohli Vyrábať. Vnútorný Priemer (ID, mm) Vonkajší Priemer (vonkajší priemer, mm)

Hrúbka steny (mm) Dĺžka (mm)

Hmotnosť Kg/m

Povrchová úprava 29.0 32.0 1.5 1000 0.221 3 K Obyčajný Matný 30.0 32.0 1.0 1000 0.140 3 K Obyčajný Matný

Tieto rúry sú v horúcich predaj ,Ak si väčšie objednávky, mohli by sme vám výhodné ceny..

Carbon fiber Trubica má nasledujúce výhody

1. Nízka hmotnosť, vysoká pevnosť Jej špecifickou 1.4 1.5 g/cm, je len štvrtina z ocele, doprava a inštalácia je veľmi pohodlné, v porovnaní s plastovými výrobkami, jeho sila je plastových výrobkov desiatky krát, tak nízka hmotnosť, vysoká pevnosť je jedným z významných charakteristík karbónová tyč kompozitov.

2. Odolnosť voči korózii, anti-aging, dlhá životnosť Uhlíkových vlákien bar, kyseliny, alkalické kovy, soli, niektoré organické rozpúšťadlá a iné žieravé erózie, v oblasti ochrany proti korózii má neporovnateľné prevahu na iných kovov, a majú dobrú odolnosť voči vode a starnutiu odolnosť, takže bez ohľadu na to, v korozívnom prostredí a zlé na čerstvom vzduchu, vlhké prostredie, v prevádzke, jej životnosť sa môže dosiahnuť viac ako 15 rokov.

3. Dobrý bezpečnosť, vysoká odolnosť voči nárazu, môže dizajn sex je silný, je nevyhnutné, aby moderných priemyselných a poľnohospodárskych výrobkov, jedna z nových alternatívnych materiálov

  • Materiál: Karbónová
  • Názov Značky: WHABEST
  • Použitie: Vozidlá & Hračky Na Diaľkové Ovládanie,


SKU: w1207

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy