Popis produktu

Popis

Popis Vlastnosti: Úplne nové. Ideálny pre malé modely a naozaj tesné miesta!. Spájkovanie SMDs je veľmi ťažké, ale tieto pre-wired jednotky vykonať všetky práce z nej pre modelárov. Tento druh spájkovanie je veľmi rozsiahle a náročné vykonávať, ale je ponúka maximálnu flexibilitu pri použití LED je zaistiť miesto-úsporné použitie. Pre optimálnu izoláciu s minimálnym vonkajším priemerom a zároveň "voda-ako" mäkkosť, priesvitné sivá plietol micro litz drôtu, len 0.28 mm v priemere sa používa. Izolácia je vyrobená z vysoko tepelne odolný materiál s vysokou Teflon®-frakcia. To je dôvod, prečo počas spájkovania tam je takmer žiadne pozdĺžne zmršťovanie. Drôt dĺžka je o 200 mm. Pre ľahko rozpoznateľné pripojenie, Katóda je o 10 mm kratšia ako Anóda. Špecifikácie :

Značka:Evemodel. Veľkosť:je To 0603 SMD Led(1.60x0.80mm), vodič je asi 20 cm(L). Dopredu napätie:2.8 V~3.4 V, AC alebo DC Kompatibilné. Prúd v priepustnom (typ/max): 15mA/20m Uhol pohľadu: O 120 stupňov. Emitting farby: Svetlé Teplé Biele.

Package zahrnuté :

20 Pre-spájkovanie s micro litz káblové vedie Svetlé Teplé Biele SMD Led 0603 .

20 odpory (nie je vopred spájkované) pre 9~18V prevádzky.

Fotografie Zoznam

\\\\\

Platby

Akceptujeme Alipay tu všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. Prosím, uistite sa, že vaša poštová adresa, je správne, predtým, než vykonáte platbu.

Doprava položka(y), bude odoslaný Letecky z Hong Kong a Čína. Položka(y) bude odoslaný do 2 pracovných dní po platby prijaté. Približný Čas Doručenia

Dodacia Lehota

Krajín

15 ~ 20 dní

Spojené Štáty, Spojené Kráľovstvo, Kanada, Austrália a Nový Zéland

15 ~ 25 dní

Nemecko, Francúzsko, Španielsko, Taliansko, Holandsko, Belgicko, Rakúsko a Švajčiarsko

20 ~ 28 dní

Zvyšok sveta *Dodacia lehota môže byť dlhšia, ak je položka(y) byť kontrolované colné*

Podmienky Predaja vrátenia Ak dostanete chybný item(s), láskavo nás o tom informovať do 7 dní. Budeme vás návrate návod na ich výmenu. Položka(y) musí byť vrátený s plne zabalený materiál bez používa. Volebný prepravné náklady, ktoré bude vaše náklady. Akonáhle obdržíme vašu návrate jednotky, budeme skúmať jednotku, a to do 7 dní. My vám potom zašleme úplne nová jednotka na naše prepravné náklady. Vlastné Dane A malé parcely by byť menej pravdepodobné, uložila dane alebo cla podľa colných. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojho countrys colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred ponúkanie/nákup.

  • Množstvo Položiek v Set: 20
  • Druh: ho meradle
  • Číslo Modelu: T0603WM
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Kov
  • Rozsahu: 1
  • Pohlavie: Unisex
  • Upozornenie: nemôže jesť
  • Vekové Rozpätie: > 14 rokov
  • Tému: Iné


SKU: w124125

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy