Popis produktu

Odrážky:

1、Kompatibilný s Murár Konzervovanie Jar: Každý murár, konzervovanie jar veko veľkosť je cca. 70 mm/ 2.7 palcov v priemere. Vhodné na zaváranie v 60 mm, s vnútorným priemerom 70 mm vonkajší priemer (alebo 8 oz-16 oz pravidelné úst mason konzervovanie jar).

2、Premium Materiál: hnuteľný tesniaci krúžok je vyrobený z potravín-silikónu, a je BPA-free, netoxický a bez zápachu, preto je bezpečný pre použitie.

3、Široké Použitie: použite tieto nerezové krytky na ukladanie sóda, čaj, káva alebo krémov. Pokryté silikónom, to môže byť tiež použitý ako úložný kryt.

4、Opakovane a Hrdza-dôkaz,: Tieto mason plechovky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele a sú znovu použiteľné a hrdza-dôkaz, nepriepustných, trvanlivé, bezpečné na používanie a umývateľné v umývačke riadu. Môže zabezpečiť hladký povrch a dobrú štruktúru .

5、Praktický Nástroj: Tam je slama otvor v veko z nerezovej ocele, Murár, striebro jar. Priemer silikónový krúžok je 15 mm, takže slamy menej ako 6 mm je vhodný pre tieto viečka. Je to ideálne a užitočné dizajn pre vás nápojov, sóda, čaj, káva, ľad, Piesok, šťavy, atď., prináša viac pohodlia. Vhodné pre deti a dospelých.

Špecifikácia:

Farba: strieborná, čierna

Materiál: tin + silikónové

Veľkosť(cca): Štandardný model: 70 mm/2.76 palec.

Balenie Zoznam:

Z Nehrdzavejúcej Ocele Mason Môže Veko*10

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: CE / EÚ
  • Číslo Modelu: Iné


SKU: w1298

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy