Popis produktu

Odrážky:

1、Premium Tin Kovu: veko je vyrobené z cínu kovu (cín železa), ktoré je eko-šetrné a trvanlivé.

2、Dobré Tesniace: tesniaci krúžok vo vnútri jar veko je murár, konzervovanie jar viečka majú dobré tesniace výkon, vzduch tesný a úniku voľný, nepriedušne uzavreté zabezpečená, a veko je vhodný pre vedenie, čerstvé alebo čistenie, o oblečenie, vedenie, potraviny, čerstvé úniku, ktoré môžu kontaminovať kuchyni alebo na iných miestach po tesniace materiály.

3、Premium Tesniaci Krúžok: tesniaci krúžok vo vnútri veka je veko Mason plechovky mať dobré tesniace výkon, vzduchotesné a žiadny únik a veko funkcie pevne tesniacim aby sa zabezpečilo, že je vhodný pre udržanie potravín, obilniny, pochutiny a nápoje, čerstvé, bez obáv, že únik tesniace materiály môžu znečisťovať kuchyni alebo na iných miestach.

4、Široký Aplikácie: veko je kompatibilný s väčšinou široký-mouthed alebo konvenčné murár pohárov a konzervy, plechovky. Je veľmi vhodný pre strany, Vianočný darček shop korenitosť, cukrovinky, sušienky, antické diela a remeselníkov.

5、Viaceré Účely: Vhodné pre utesnenie mason konzervovanie nádoby používané pre ukladanie korenie, sladkosti, sušienky, ovocie, džemy, nealkoholické nápoje, čaj alebo kávu, klince, skrutky a iné drobné predmety.

Špecifikácie:

Názov: Keramickej Nádoby Viečka

Kategória: o 70 mm/2.76 v

Materiál: železo, cín

Balenie Zoznam:

Veko*10 (vrátane silikónový krúžok)

Poznámka:

Vzhľadom na osvetlenie dôvodov, farba produktu môže mať chromatické aberration, tak skutočné farby produktu by mali byť založené na ktoré položky budete dostávať.

  • Názov: Keramickej nádoby viečka
  • Materiál: tin žehlička
  • ŠTANDARD: o 70 mm/2.76 v


SKU: w35

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy