Popis produktu

O Bykski Sme založená v roku 2008, má prvotriedne výrobné zariadenia a skúšobné zariadenia viac ako 60 zamestnancov, špecializujeme sa na návrh a vývoj počítačového chladiaci systém, po rokoch praxe, my sme neustále zlepšovať návrh na zlepšenie kvality výrobkov, Bykski značka má na súhlas používateľa a chválu,

Charakteristika & Špecifikácie

Nová generácia kvapaliny chladiaceho systému, inštaláciu systému, na označenie podvozku dizajn, hladký, ľahko sa inštaluje, zároveň poskytnúť súbor častí, bez návrhu zložité operácie, ako napríklad meranie, podľa inštalácia môže byť nainštalovaný, č vodou chladený inštalácie skúsenosti Začiatočník môže byť tiež úspešne dokončená, hotový výrobok viac nádherný oko-lov.

Build-in 5v/12v RGB led, ale nie sú zahrnuté RGB controller, podpora Bykski RGB ovládač alebo pripojenie k základnej doske ak podporu.

Build-in čerpadla integrované rozhranie, podpora Laing DDC/Bykski PMD3 čerpadla, samozrejme, nezávislé čerpadla môže byť tiež nainštalované.

Poskytujeme kompletný kit riešenia, skontrolujte prosím v mojom obchode

Položky zahrnuté rady len, nie sú zahrnuté ostatné časti a súčasti, nasledujúce obrázky sú len pre zobrazovanie funkciu výrobku.

Výraz

  • Funkcia: RGB Podporu
  • Názov Značky: bykski
  • Druh: Nádrž
  • Číslo Modelu: RGV-TT-P5


SKU: w388

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy