Popis produktu

16 V 1 Funkcia Multi Nástroj Na Skladanie Armádny Nôž Taktické Prežitie Camping Multi-Nástroj Vonkajšie Kladivo, Skrutkovač Strane Zariadenia

Odrážky: 1、Nevyhnutné Darčeky pre Mužov: Kombinovanie 16 najpoužívanejšie nástroje, toto multifunkčné výstroj je určite ideálny darček pre otca,/otec, manžel, priateľ, rodina na Vianoce, sviatok, deň otcov, narodeniny, valentín, deň Vďakyvzdania alebo výročie atď. Tiež je ideálny pre mužov osadenie stromček pre nadchádzajúce Vianoce, aby mu pomohli získať prácu pružnejšie.

2、Viacúčelový Nástroj s Bezpečnostným Zámkom: Tento vonkajší kempingové vybavenie obsahuje 16 funkcie: sekera, kladivo, kliešte, vreckový nôž, videl, miešané hex kľúče, krížový skrutkovač, otvárač, súbor, ryby descaler a ďalšie nástroje. Dno je vybavené bezpečnostným zámkom. Pri používaní kladivo a sekera, zvyšné časti sú pevne umiestnené v pozícii, aby sa zabránilo náhodnému úrazu.

3、Darček pri Rôznych Príležitostiach: Náš univerzálny nástroj súpravy dokonale plniť rôzne potreby v celom dome, garáž, a nádvoria ako doma opravy oplotenia budov a iných základnú údržbu. Toto prežitie výstroj tiež funguje dobre, počas camping, objavovanie, rybolov, oblasti odbornej prípravy a diaľkovú dopravu. Zvýšili svoju efektívnosť nie len v malom priestore, ale aj vonku.

4、kvalitnej a Odolný Materiál: Tento multi nástroj je vyrobený z presné normy, nerezová oceľ. Hlavné komponenty sú na ktoré sa vzťahuje odolné čierne oxidácii pri rukoväť s špeciálne červené oxidácii. Zabezpečiť dostatočnú silu na to chladné mini-aplikácie rez, vypáčte, otočte skrutku, otvorený oheň a hydrantov, videl, drevo, atď.

5、Ľahký a Prenosný: integrovaný dizajn našich prežitie súpravy uložiť vaše toolkit priestor a ľahko sa von, alebo dať späť. Čierny nylon plášť má šité slučky a popruh s pevné prichytenie, dodatočné pod snap udržať nástroje zo straty, alebo rozbitie. veľkosť: 175*88*32.2 mm, hmotnosť: 370grams. Určite ideálne a prenosný nástroj darček pre mužov, ktorí nemajú na to, alebo to potrebujú.

Špecifikácia:

Názov: Skladacie Polyfunkčné Sekera

Materiál: vysoko kvalitná 2CR13 ocele

Povrchová úprava: rukoväť oxidácii, príslušenstvo čiernej liečba

Farba: červená a čierna

Veľkosť: o 17.3*8.8*2.2 cm/6.81*3.46*0.86 v (uzavreté veľkosť)

Hmotnosť netto: o 370g

Funkcia: sekera/kladivo/kliešte/nôž/štrbinový skrutkovač/cross skrutkovač/hex kľúča/file/ryby rozsahu nôž/videl

Balenie Zoznam:

Multifunkčné Axe*1

Prenosné Nylonová Taška*1

  • Druh: Vrecku, Multi Nástroje
  • Veľkosť: M
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


SKU: w46124

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy