Popis produktu

Orvibo Allone Pro Univerzálne Inteligentné RF IR Diaľkové Ovládanie Práce S Amazon Echo Alexa Domovská stránka Google pre Smart Home Automation

1.kompatibilné s google asistent pracuje s Google domov pre hlasové ovládanie.Zapnutie/vypnutie IČ spotrebiče(TV.A/C)a set/C pracovný režim a temperayure pomocou hlasového ovládania. 2.pár amazon alexa ak chcete zapnúť ovládanie hlasom. bez zdvihol telefón,môžete ovládať IR zariadenia len tým, že hovoriť sa príkaz vyzerá takto:alexa,zapnite televízor. 3. Amazon Alexa kompatibilitou. Amazon Alexa je podporované len v niektorých krajinách. Pre viac informácií, prosím informujte na Amazon ak sa môžete dostať "Domov Kamaráta" zručnosť. Krajiny, ktoré nepodporujú Amazon Alexa: Francúzsko / Španielsko 4. Domovská stránka Google problémov s kompatibilitou: Pracuje S Domovská stránka Google: Kompatibilný s Google Domov bez národných a regionálnych obmedzení; 5. Potrebné pre kompatibilitu s Amazon Alexa a Domovská stránka Google: Pracuje S Amazon Alexa: regiónom, ktorý sa používa anglický, nemecký, Japonský, kompatibilné s Amazon Alexa; 6. Amazon Alexa Podporované Jazyky angličtina (AUSTRÁLIA), angličtinu (CA), English (GB), angličtina (V), angličtina (USA), nemecký (DE), Japonsko (JP) 7. O IR diaľkové ovládanie výber IR diaľkové ovládanie, odporúčame Orvibo Magic Cube učenia sa IR diaľkové ovládanie. To môže učiť sa napodobňovať rôzne infračervené diaľkové ovládanie! 8. "HomeMate" APP systém jazyková podpora: Čínština, Tradičná Čínština, Japončina, francúzština, nemčina, španielčina, portugalčina, portugalčina (Brazília), kórejčina.

Allone Pro Vlastnosti: * Podpora 8000+ IR domáce spotrebiče diaľkové ovládanie (8000+ spotrebiče značky, nie všetky značkové spotrebiče.) Poznámka: Infračervené diaľkové ovládanie pre malé zariadenia sa odporúča kúpiť Orvibo Magic Cube učenia sa IR inteligentné diaľkové ovládanie. * IR vysielací uhol 360°,pokrytím, vysokú citlivosť a vysoká presnosť * Kompatibilný s 95% RF 433 výrobkov, vrátane motorov, spínače, zásuvky,atď. Len kontrolovať ich Cez HomeMate APP * Skladovanie tisíce IR kódov, vysoko kompatibilný * Podpora power-off funkcia pamäte * Podpora stenu a strop-mount inštalácia * Pripojenie s ORVIBO RF spínače, diaľkové ovládanie svetlá; Nastaviť časovač a druhy scén, ako sa vám páči * Pracovať s Amazon Echo&Domovská stránka Google Špecifikácie: Model Č.:Allone Pro( VS20RB-1VO ) Veľkosť:Φ110*33 mm Napájanie:AC 100-240V Frekvencia IR: 20~60KHz Pracovná frekvencia:2,4 GHz Šifrovacie:AES-128 Pokrytie:200㎡ Pracovná teplota:-20~60°C prevádzková vlhkosť:≤80% Bezdrôtové vysielací výkon:20dBm Statické spotreba: Bezdrôtový príjem citlivosť: Wi-Fi: Wi-Fi pripojenie na 2,4 GHz 802.11 b/g/n RF Typ: RF 433.92 MHz Zahrnuté Univerzálne IR RF diaľkové ovládanie ×1 Montážnej základne ×1 Montážne skrutky ×3 Káblovej svorky ×2 Po-predajný servis kartou ×1 Príručka ×1 Poznámka: Allone Pro je bez self-learning funkciou. Orvibo Allone Pro je len pevné kód základne, len zahrnuté značiek a typov zariadení, môžu byť kompatibilné.

ALLONE PRO RF SMART HUB PRIPOJIŤ VŠETKY RÁDIOFREKVENČNÉ ZARIADENIA A ĽAHKO VYBUDOVAŤ SMART HOME SYSTÉMU RF Diaľkového | IR Diaľkové ovládanie | Časovač | One-touch | app Diaľkové Ovládanie

TRI KROKY, ABY SA VÁŠ INTELIGENTNÝ ŽIVOT SKUTOČNOSŤOU

SMART HUB PRE VAŠE ZARIADENIA, APLIKÁCIA ORVIBO INTERNET VECÍ CLOUD SMART HOME

01.OVLÁDANIE ZARIADENÍ Z RÔZNYCH RF PROTOKOLOV

Prielom technické bariéry, podporujú rôzne RF protokoly a 300m RF ovládanie vzdialenosť, a uvedomiť si, Wi-Fi diaľkové ovládanie a záberu prepojenie.

02.REAL-TIME UPDATION RF PROTOKOLY O CLOUD

Kompatibilné s rôznymi značkami, a 90% RF433 výrobkov, vrátane motorov, spínače, zásuvky,atď.

03.PODPORA 95% IR ZARIADENIA A ZARIADENIA NA TRHU

Podpora 8000+ modelov domácich spotrebičov, s 360° silné IR signálu a 7m pokrytie vzdialenosti, ovládať všetky vaše IČ spotrebiče, len o váš chytrý telefón.

TYPIZOVANÉ A PRISPÔSOBITEĽNÉ SMART HOME APP HomeMate APLIKÁCIE z ORVIBO má užívateľ-priateľské styky a funkcie. Podľa nastavenia, používatelia môžu zažiť druhov inteligentných scény v každodennom živote. A s open API, HomeMate je k dispozícii pre výrobcov prispôsobiť svoju APLIKÁCIU.

BEZPEČNÉ A STABILNÉ CLOUDOVÉ SLUŽBY, PODPORA MILIÓNOV ZARIADENIA PRÍSTUP ORVIBO Poskytovanie Cloud Služby platformy, suppoty viacerých protokolov, kompatibilných s miliónmi zariadenia, a s finančnými úroveň šifrovania, prísne uchovávať dáta v bezpečí tým, že s piatimi vrstvami ochrany

a.Pracovať s 20+ tradičné RF zariadenie závodov;

b.Viac ako 300 metrov k dispozícii RF ovládanie vzdialenosť;

c.Podpora 90% RF zariadení na trhu;

d.Podpora 95% IR spotrebiče na trhu;

e.Cloud kód knižnica, ktorá podporuje viac ako 8000+ IR kódov;

f.Patent technológie real-time cloud aktualizácia systému s RF protokol.

Musíte vedieť pred nákupom: aj keď existuje mnoho IR&RF elektrických obvodov, ktoré sú podporované Orvibo Allone Pro, niektoré zariadenia nie sú kompatibilné. Najmä malé nových značiek, značiek s menej podiel na trhu, TV set-top boxy, krby, atď. Takže buďte opatrní, kúpiť (v prípade nezlučiteľnosti, môžeme len pomôcť vyriešiť problém). Okrem problémov s kvalitou, žiadne náhrady sú povolené pre iné dôvody (všetky zariadenia, ktoré budú testované pred zásielky, budeme mať test, video)! O IR diaľkové ovládanie výber IR diaľkové ovládanie, odporúčame Orvibo Magic Cube učenia sa IR diaľkové ovládanie. To môže učiť sa napodobňovať rôzne infračervené diaľkové ovládanie!

  • Názov Značky: ROOME
  • Štát Montáž: Ready-to-Go
  • Číslo Modelu: Orvibo Allone Pro(VS20RB-1VO)
  • Funkcia: Pracuje S Domovská Stránka Google
  • Typ C: IR Diaľkové Ovládanie
  • Fotoaparát Vybavený: No
  • Kompatibilita: Všetky Kompatibilné
  • Druh: Univerzálny Inteligentné RF IR Diaľkové Ovládanie
  • Typ B: RÁDIOFREKVENČNÉ diaľkové ovládanie


SKU: w46656
Michaelhbenoit
2020-10-22
5/5
Everything works, the seller is good.
Nurlan 01 06
2020-09-29
5/5
Perfect

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy