Popis produktu

Na Lumenier ParaGuard Paralelné Nabíjanie Rada je najbezpečnejší spôsob, ako paralelné nabíjanie batérie. S množstvom bezpečnostné opatrenia na mieste na každom ParaGuard, trvá strach z nabíjanie batérií a dáva vám pokoj vedeli ste, že ďalšiu vrstvu ochrany.

Na ParaGuard sa dodáva vo viacerých verziách, aby čo najlepšie vyhovovalo vašim potrebám a rozpočtu. Je k dispozícii v 6 port, a 4 port verzie s XT60 alebo XT30 konektory. Na XT60 verzia je 1-6 kompatibilné, zatiaľ čo XT30 verzia je 1-4s kompatibilné. Čo robí Lumenier ParaGuard chrániť vás z?

Na ParaGuard má viacero vrstiev zabudovanú ochranu, aby sa zabránilo chybu, alebo jednoduché poruchy z spôsobuje nepotrebných poškodenie vášho dosky, batérie, alebo aj domov majetku. Chráni pred zapnutím v inej bunke sa počíta v rovnakom čase, Ak sa zapojíte do 3 buniek a 4-článková batéria zároveň náhodou hlavná poistka autobus bude fúkať od vysoký nárast generované počas plugin. Bzučiak bude alarm oznamujúci vám problém počuteľne, zatiaľ čo LED bude tiež rozsvieti vizuálne upozornenie. To bude chrániť vaše batérie a rady, a môžete jednoducho vymeňte poistku za novú. Chráni pred nesprávne plugin, aby zostatku kábel Niekedy, keď nie ste venovať pozornosť sa môžete pripojiť v jednom z vašich prostriedkov káblov v nesprávnej polohe spôsobuje krátke. Žiadne starosti s ParaGuard! To bude automaticky výlet self-obnovenie poistka a vizuálne sa rozsvieti LED upozornením na problém. Jednoducho odpojte a znova pripojte kábel do správnej polohy a máte dobré ísť. Chráni pred nárazovými prúdmi automobilový vymeniteľné poistky ochranu proti vysokým prúdových nárazov. To bude chrániť vaše rady a batérie na podujatiach, kde je vysoký prúd krátke počas zlyhanie batérie. Tiež, že bude chrániť v prípade, že ste plug 2s a 3 batérie do predstavenstva súčasne náhodou. (Nepokúšajte to na účel, prosím!) Ak jeden z týchto poistiek nepodarí, môžete jednoducho vymeniť za nový. Bezpečnosť Nadovšetko!

S paralelné nabíjanie bezpečnosť je vždy veľkým problémom, a vy by ste mali vždy brať to vážne a nikdy nenechávajte nabitie batérie bez dozoru. Kontrola jednotlivých článkov každý batérie pred pripojením ich spolu na paralelný rada je veľmi dôležité! Ak sa zobrazí bunky napätie, ktoré nie je ako ostatné, nenabíjajte ju s ostatnými paralelne (odporúčame rozdiel v 0.1 V rozsahu účtovať spolu). Sme poskytli aj vymeniteľné poistky medzi hlavné napájanie vedie k pomoci v prevencii nárazom z jedného balenia sa do iného. Ak poistka je fúkané palubný bzučiak sa počuteľne alarm s upozornením, že tam je problém. Funkcie Max. Vstupný Prúd: 60A Max Výstupný Prúd: 30A / Batérie Max Rovnováhu Prúd: 2A Cell Count Podpory: 1-6 Nabíjanie Konektor Ochrany: Každý XT60 port má svoje vlastné 15A Automobilový poistka s LED krátke indikátor Bzučiak Alarm: 80dB alebo vyšší akustický alarm buzzer, ktoré budú spúšťať, keď jeden alebo viac hlavných konektorov je skratovať/break Batérie Vyvažovanie Konektor Ochrany: Self-obnovenie tepelnej poistky medzi každým vyvažovanie pin s LED krátke označenie. (36 self-obnovenie poistky) Led Indikátory: 90 celková LED kontrolky na palube! Max. Vstupný Prúd: 40A Max Výstupný Prúd: 20A / Batérie Max Rovnováhu Prúd: 2A Cell Count Podpory: 1-4s Nabíjanie Konektor Ochrany: Každý XT60 port má svoje vlastné 10A Automobilový poistka s LED krátke indikátor Bzučiak Alarm: 80dB alebo vyšší akustický alarm buzzer, ktoré budú spúšťať, keď jeden alebo viac hlavných konektorov je skratovať/break Batérie Vyvažovanie Konektor Ochrany: Self-obnovenie tepelnej poistky medzi každým vyvažovanie pin s LED krátke označenie. (36 self-obnovenie poistky) Led Indikátory: 90 celková LED kontrolky na palube! Obsahuje 1 x Lumenier ParaGuard - Bezpečné Paralelné Nabíjanie Doska 1 x Zostatok kábel (200 mm) 1 x XT-60 žien a žien kábel (200 mm) 1 x XT-60 Mužov a Banán kábel (150mm)

  • Číslo Modelu: ParaGuard
  • Nástroj Dodávky: Iné
  • Pre Typ Vozidla: Vrtuľníky
  • RC Diely a Accs: Iné
  • Upgrade Diely/Príslušenstvo: Iné
  • Diaľkové Ovládanie Periférne Zariadenia/Zariadení: Iné
  • Štyri-Pohon kolesa Atribúty: Iné
  • Názov Značky: FLY NEBA
  • Materiál: Iné


SKU: w46711

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy