Popis produktu

On-line Nákup Chi Xiao Dou 赤小豆 Ryža, Fazuľa Sperma Phaseoli Vigna Umbellata Priamo Z Číny Bylina Trhu Dodávateľa. Viac Ako 999+ Rôzne Druhy Čínskych TCM Bylinky nájdete Tu všetky naše väčšinu bylín s prvotriednej kvality, dobré ceny a kvalitné služby. Po Celom Svete Dodanie, Vítam Vás!

赤小豆 MENO

Chi Xiao Dou (Spermie Phaseoli)

Zabezpečenie Kvality

Toto hromadné bylina Chi Xiao Dou 赤小豆 Ryža, Fazuľa Sperma Phaseoli Vigna Umbellata i s prvotriednej kvality. Naše väčšinu Čínskych bylín sú väčšinou voľne vyťažené, ale niektoré byliny sú farmy pestované na ochranu ich prirodzených biotopov a splnenie čiastkových požiadaviek trhu. V zbery právo druhov, a to na riadne splatnosti sú identifikované skúsených odborníkov, vyčistiť, rezané alebo na plátky, a sušené. Prípadoch, špeciálne spracovanie metód, ako sú namočení s ryžové víno, dusenie, pečenie sú aplikované ako splnomocnenec tradičnej Čínskej medicíny tradície na prípravu Čínskych bylín dosiahnuť požadované vlastnosti, zvýšenie účinnosti a zníženie toxicity.

Upozornenie

V priebehu vzorce na zvýšenie navzájom žiaduce, akcie a minimalizovať všetky možné vedľajšie účinky. V TCM, Čínske byliny sú väčšinou kombinované v kontexte vzorce na zvýšenie navzájom žiaduce, akcie a minimalizovať všetky možné vedľajšie účinky. Chi Xiao Dou Ryža, Fazuľa Sperma Phaseoli Vigna Umbellata je ďaleko a ďaleko, jeden z našich najpopulárnejších položiek. Ľudia nedokážem mať dosť.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)


SKU: w46774

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy