Popis produktu

Značka: BackgroundTurnOver

Produkt: Opakované Použitie Šablóny

Veľkosť: Potrebujeme väčšiu či menšiu veľkosť? Kontaktujte nás pre osobné ponuku.

Použitie: Nábytok,Steny,Podlahy,Stropy,Okná,Dvere,Auto,Tkaninu...

VEĽKOSŤ

Všetky veľkosti nájdete v skutočnej veľkosti vzoru na prípravky ( Vrátane vstavaného registračného značky ) . Veľkosť šablóny budú trochu väčšie, pretože sa okraja .

Niektoré návrhy, môžete si vybrať štýl A alebo B :

Ak sa rozhodnete štýlu , dostanete plný dizajn.

Ak si zvolíte štýl B , budete mať jeden alebo niekoľko častí dizajn , môžete ľahko odstrániť alebo otočiť a farby niekoľko krát získať plné vzor.

O POLOŽIEK

Non lepidlo,nepremokavé ,opakovane použiteľné, bezpečné, netoxické, ekonomické a recyklovateľné vzorkovníka, ľahko sa používa a čistí.

Obsahuje vynaliezavosť našich dizajnérov .Môžete ho použiť tak často, ako budete chcieť s touto jednej šablóny . Môžete šíriť vzorkovníka celého priestoru obklopujú vás! Obrovský rozsah priemerov vám dáva šancu, aby sa maľovať na nábytok, steny, alebo maľovať poschodí s extra veľkej veľkosti

AKO MAĽOVAŤ

Krok 1: Miesto a bezpečné stencil s maliarskeho pásky. Odporúčame spustení prvého opakovať v hornej strede funkciu stenu. Použiť bubble level uistite sa, že steny stencil je rovný.

Krok 2:Ak chcete dosiahnuť ostré línie, dôrazne odporúčame, aby ste používali spray lepidlo a spray lepidlo na zadnej strane vášho vzorkovníka . Alebo , Zaťaženie valčekom(alebo štetcom) s vašej obľúbenej farby. Potom znížte zaťaženie zo strany prebytok farby z valca (alebo štetcom) na papierovú vreckovku. Tento vykladacie technika pomáha zabezpečiť, že náter je rovnomerne rozptýlený na valec, ktorý používate minimálne farby a prevencie farby krvácanie podľa vzorkovníka.

Krok 3:Vzorkovníka dizajn s ľahkou až stredne tlaku a v kruhovom pohybe.Odstrániť alebo Otočiť stenu, šablóny a premiestnite ju na ďalšiu opakovať. Niektoré šablóny , môžete ľahko zosúladiť ich vlastnými hrany . Niektoré šablóny bez jasné hrany , tam sú vstavané registračné značky na nich môžete dokonale zosúladiť ich .

FOTOGRAFIE PO MAĽOVANÍ

SLUŽBY

Sme vždy poskytovať vysoko kvalitné produkty pre našich klientov, a snažiť v našich silách, aby poskytovali čo spoľahlivé a najrýchlejší spôsob prepravné služby, ktoré si môžeme dovoliť. A prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, odpovieme vám do 24 hodín s výnimkou víkendov.

Avšak, ak náhodou nie je nejaký problém s vašej objednávky, Prosím, kontaktujte nás bezprostredne pred odchodom neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, sľubujeme, že sa budeme snažiť všetko možné, riešiť problémy a aby ste spokojný. Toto je pre nás veľmi dôležité a vďaka za vaše porozumenie.

Vďaka za vašu návštevu a prajem pekný deň.

  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: Plastové
  • Certifikácia: ŽIADNE


SKU: w46928
Fransishku
2021-02-11
5/5
Every things perfect,very fast shipping.
Lanazd3i
2021-01-10
5/5
Very nice product

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy