Popis produktu

Opakovane použiteľné Sliny Ovulačný Tester

Možno, že Dieťa Ľahko Ovulačný Tester je opakovane použiteľné mini-mikroskop, ktorý pomáha vám identifikovať vaše najplodnejšie dni a ideálny čas na otehotnieť. Ukazuje súvislosť medzi estrogénu a soľ úrovne svoje sliny. Ako ovulácie prístupy, svoju estrogénu úrovne zvyšuje a tým sa zvyšuje obsah solí (soľ úrovne) svoje sliny.

Keď sušené sliny sa pozrieť pod mikroskopom, na crystallised vzory, ktoré sú tvorené zvýšené soľ úrovne sú odlišné od vzory, ktoré sa tvoria, keď soľ (a estrogénu) úrovne sú nízke.

Jednoduché, non-invazívnej. Znovu použiteľný, deň po dni, mesiac po mesiaci. Kompaktná jednotka. Pomáha lokalite pinpoint ovulácie 2 až 3 dni vopred. Výsledky môžete vidieť v 10 - 15 minút. Varovania Možno Dieťa mikroskopom poskytuje zväčšený obrázok, sliny, ktoré vám umožňuje vidieť, kedy estrogénu v krvi sú vysoké vzhľadom na úroveň ferning vzory vidieť. Preto čokoľvek, čo ovplyvňuje hladiny estrogénu, v tele, napríklad liekov, infekcie, dojčenie a tehotenstvo môže ovplyvniť výsledky. Možno, že Dieťa čítania môže byť tiež ovplyvnená ak máte prirodzene vysoké alebo nízke hladiny estrogénu,. Ingrediencie Mini mikroskop s žmolky nepúšťa vlákna. Smery

1. Pomocou čistej prsta miesto náteru slín cez ploché vnútorného povrchu skla názor-finder. Uistite sa, že nie sú žiadne bubliny slín na šošovku.

2. L převisové sliny na suché približne 10 minút.

3. Ho ld sa Možno Dieťa mikroskopom do vašich očí.

4. Stlačte spínač svetiel na spodnej časti Možno Dieťa Mikroskopom.

5. V iew výsledkov prostredníctvom viewfinde.

Ako Možno Dieťa® Ľahko Ovulačný Tester funguje

Možno, že Dieťa® Ľahko Ovulačný Tester je mini-mikroskop, ktorý ukazuje súvislosť medzi estrogénu a soľ úrovne svoje sliny. Ako ovulácie prístupy, svoju estrogénu úrovne zvyšuje a tým sa zvyšuje obsah solí (soľ úrovne) svoje sliny.

Keď sušené sliny sa pozrieť pod mikroskopom, na crystallised vzory, ktoré sú tvorené zvýšené soľ úrovne sú odlišné od vzory, ktoré sa tvoria, keď soľ (a estrogénu) úrovne sú nízke.

Mini-mikroskop má 52x moc zväčšenia objektívu. Monitoring vaše sliny každodenné a porovnávanie obrazu vášho sušené sliny v hľadáčiku si môžete určiť vaše najplodnejšie dni.

Ako používať Možno Dieťa® Ľahko Ovulačný Tester

Uistite sa prosím, že ste jedli, alebo opitý nič, aspoň 3 hodiny pred použitím Možno Dieťa Ľahko Ovulačný Tester ako sliny vzorky musí byť bez nečistôt. Potraviny, nápoje, zubná pasta, ústna voda, žuvačky a fajčenie bude v rozpore s výsledkami. Pitná voda nebude mať vplyv na výsledky.

Odporúčame, aby ste si vzorky prvá vec, ktorú ráno, pred jedlom alebo čistenie zubov.

1. Odstráňte ochranný kryt (Obr. 1).

2. Odstrániť hľadáčik jemným ťahom ho rovno na bývanie (Obr. 2).

Nie uvoľnite otočné oko kus od hľadáčika.

3. Čisté vzorky dosku s handričkou, ktorá nepúšťa vlákna poskytuje (Obr. 3).

NIKDY sa vzťahujú vody priamo do vzorky plechu alebo hľadáčik.

4. S čistej suchej prsta, miesto kvapka sliny na vzorky plechu a šíriť vrstva zabezpečí, že môžete pokryť celý povrch (Obr. 4).

Jemne kĺzať žiadne bubliny na strane vzorky plechu na čiernej plochy.

Sliny z pod svoj jazyk by mal obsahovať minimálne množstvo bubliniek.

5. Nechajte vzorky slín na suchý vzduch - len sušené sliny bude vyrábať vzory. Vzory nie sú viditeľné, keď je mokrá. To by malo trvať približne 10 až 15 minút.

Nepoužívajte žiadne vyhrievané spotrebiče znížiť čas schnutia, ako to môže ovplyvniť vzory, ktoré budú vytvorené. Zobrazenia výsledkov čoskoro po sliny vzorka má sušené ako dlhšom vystavení vzduchu môže byť v rozpore s výsledkami.

6. Po sliny vzorka má sušené, vložte hľadáčik do krytu valca (Obr. 5).

7. Podržte Možno Dieťa Ľahko Ovulačný Tester až veľmi blízko k oku a stlačte tlačidlo zapnutie svetla na dne. Otočiť hľadáčiku a zaostrenie obrazu, kým jasný vzor je vidieť (Obr. 6).

8. Porovnať obraz tých, ktoré sú uvedené v tomto letáku, a zapisovať výsledky na Plodnosť Cyklus Graf dispozícii.

9. Čisté vysušené sliny zo vzorky dosku s handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Ak sušené sliny, ktoré je ťažké odstrániť, navlhčite handričku len malá kvapka vody.

10. Nasaďte ochranný kryt.

Interpretácia výsledkov

 • Krajina/Región Výroby: Austrália
 • Pohlavie: Žena
 • Feature2: Opakovane Použiteľné 10000 Krát
 • Použitie: Telo
 • Číslo Modelu: Ovulačný Tester
 • Názov: Pôvodné Austrália MaybeBaby
 • Množstvo: 1
 • Názov Značky: JYP
 • Feature4: nájsť ideálny čas na otehotnieť
 • Položka Druh: Súbor
 • Feature5: mini-mikroskop
 • Feature6: identifikovať vaše najplodnejšie dni
 • NET WT: 150G
 • Feature1: Jednoduché použitie
 • Feature3: 99.9% Presnosť


SKU: w47352

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy