Popis produktu

Plastový kufrík (bez batérie bunky ) PCB Dosky plošných spojov Pre Dewalt 18V DCB200 Li-ion Batéria Nie Originál, 100% B rand Nové, Bez Batérie Bunky !!!!!! /////////////////////////////////////////////////////////////// Tento produkt je komponent bez batérie core . Používa sa na opravu a montáž batérie pack, iba pre ľudí, ktorí sú oboznámení s výkonnosť batérií a majú praktické skúsenosti v batériu montáž. /////////////////////////////////////////////////////////////// dokáže vyplniť 10 ks 18650 Li-ion batérie Ale to je plastová škrupina, nie je tam žiadny batériu vo vnútri. Prosím, prečítajte si nasledujúce package informácie opatrne ! 1. "PCB" Balík obsahuje: Dosky plošných spojov(PCB) Ako nasledujúci obrázok: bez batérie buniek 2. "Box PCB 4Ah Label" Balík obsahuje: Plastový kufrík ( žiadne batérie, žiadne bunky ) Skrutka Jar Dosky plošných spojov(PCB) 4Ah Nálepky Ako nasledujúci obrázok: bez batérie bunky 3. "Box-PCB-6Ah-Label", Balík obsahuje: Plastový kufrík ( žiadne batérie, žiadne bunky ) Skrutka Jar Dosky plošných spojov(PCB) 6Ah Nálepky Ako nasledujúci obrázok: bez batérie bunky schéma zapojenia (to je pre váš odkaz len) :

Láskavo Pripomienka ( Veľmi Dôležité !!! ):

Tento produkt je komponent bez batérie core . Používa sa na opravu a montáž batérie pack, iba pre ľudí, ktorí sú oboznámení s výkonnosť batérií a majú praktické skúsenosti v batériu montáž. 1. nie sú žiadne batérie v balení !!!!!! 2. Ak potrebujete batérie, prosím, nenechajte miesto objednávky ! 3. Ak nemáte znalosti z batérie, montáž, prosím, nenechajte objednávku !

  • Číslo Modelu: dcb200
  • Druh: Batéria Úložný Box
  • Názov Značky: dawupine
  • Package: No


SKU: w780
Axliensi58
2020-11-06
5/5
Sticker is not much random Aguero just fit well
Jan 9188
2021-01-29
5/5
The product corresponds to the description. Everything is fine. The seller sent the goods quickly and the delivery is also fast.
Aquinojm
2020-10-28
5/5
Quality as always on top, in the kit all even stickers, casting is excellent nowhere to sign nothing is not necessary
Yuliailichova
2021-02-10
5/5
Excellent strong body, knowing our Russian mail, the product was packed in a thin layer of pupyrka and in a bag of celofan, everything came intact. And very fast, great seller, thanks and recommend.

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy