Popis produktu

CWDM Mux Demux Modul

CWDM Mux/Demux Modul cez jeden alebo duplex single mode fiber je celkom bežné, a rozšíriť celkovú šírku pásma. Ponúka vysokú stabilitu a spoľahlivosť, a má malé rozmery balenia. Jeho operačný vlnová dĺžka je od 1270nm na 1610nm (1261nm-1611nm), ktoré úplne ponúkajú 18 kanály s 20nm kanál medzery.

Funkcie:

Nízke Insertion Loss

Vysoká Izolácia

Vysoká Spoľahlivosť a Stabilita

Nízke PDL

Kompaktný Dizajn

Dobrý kanál-kanál jednotnosť

Široký Operačný Vlnová dĺžka: 1270nm-1610nm (1261nm~1611nm)

Široký Prevádzková Teplota: -20 až +70 Temp

Aplikácie:

CWDM Systém

Add/Drop

PON Sietí

CATV Odkazy

Súlad:

Telcordia GR-1209-CORE-2001

Telcordia GR-1221-CORE-1999

RoHS

Výkonnostné Špecifikácie

Parameter

4 Kanál

8 Kanálov

18 Kanál

Mux

Demux

Mux

Demux

Mux

Demux

Kanál Vlnová dĺžka (nm)

1270~1610

Centrum Presnosť vlnovej dĺžky (nm)

±0.5

Kanál Riadkovanie (nm)

20

Kanál Passband (@-0.5 dB šírku pásma (nm)

>13

Insertion Loss (dB)

≤1.6

≤2.5

≤3.8

Kanál Jednotnosť (dB)

≤0.6

≤1.0

≤1.5

Kanál Zvlnenie (dB)

0.3

Izolácia (dB)

Priľahlý

N/A

>30

N/A

>30

N/A

>30

Nesusediace

N/A

>40

N/A

>40

N/A

>40

Inertion Straty Teploty Citlivosť (dB/°C)

Vlnová dĺžka Teplota Radenie (nm/°C)

Polarizácia Závislé Strata (dB)

Polarizácia Režimu Rozptylu

Urcenim (dB)

>50

Vrátenie a Strát (dB)

>45

Maximálny príkon (mW)

300

Opterating Teplota (°C)

-20~+70

Skladovacia Teplota (°C)

-40~85

Package rozmer (mm)

L100 x W80 x H10 alebo L140xW100xH15

Vyššie uvedené špecifikácie sú pre zariadenie bez konektora.

Objednávanie

Konfigurácia

Počet Kanálov

1. Kanál

Vlákna Typu

Vlákna Dĺžka

In/Out Konektor

M=Mux D=Demux

O=OADM

04=4 Kanál

08=8 Kanálov

16=16 Kanálov

18=18 Kanál

N=N Kanál

......

27=1270nm

47=1470nm

49=1490nm

......

61=1610nm

SS=špeciálne

1=Holé vlákniny

2=900um

Loose tube

3=2 mm Kábel

4=3 mm Kábel

1=1m

2=2m

S=Špecifikovať

0=Žiadna

1=FC/APC

2=FC/PC

3=SC/APC

4=SC/PC

5=LC

......

CWDM riešenie:

CWDM SFP/XFP Trasceiver ako je uvedené nižšie:

Pre viac informácií, prosím neváhajte a kontaktujte ma!!!!

  • Vlnová dĺžka: 1270nm-1610nm
  • Číslo Modelu: HL-CWDM-MD-U 18
  • Vlákna Typu: SMF
  • Názov Značky: hilinksys
  • Certifikácia: CE
  • Záruka: 3 rokov
  • Port COM: Dual Vlákniny
  • Kľúčové Slovo: CWDM Mux Demux
  • Konektor: LC/UPC
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • CE: V súlade
  • Kanál: 18
  • Prevádzková Teplota: -20-70


SKU: w89
Daddo Marco
2020-08-19
5/5
Item`s in perfect condition as always
Premkumar Prem2
2020-09-22
5/5
Great produts as always

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy