Popis produktu

Funkcie:

To je rýchle sušenie tkaniny, ktorá absorbuje vlhkosť a pot, udržuje ju v pohode. Každý šatky je silná súčasť, ktorá zlepšuje pohodlie, flexibilitu a dlhodobú trvanlivosť, takže sa nedeformuje. Elastická stretch vlákien podržte šatku na mieste bez posuvné. Rozmery: 19.7 cm dlhé a 9,8 cm široký

Vlhkosť wicking textílie vyžaruje teplo a vlhkosť od vášho tela a bezšvíkové vreckovku, takže sa budete cítiť v pohode. Naše neck brace vás drží v pohode na slnko a teplo v chladnom počasí. To môže pomôcť chrániť pred škodlivým ultrafialovým žiarením a chrániť vás pred vetrom a prachom.

Existuje viacero spôsobov, ako nakonfigurovať tento univerzálny dizajn. Nosiť ako neck brace, hlavový most, vlasy kapely, kukla, šátek, šatky, slúchadlové chrániče sluchu, pokrývky hlavy, pirátsky klobúk, šatku, čiapočku, kapucňa a zápästie stráže.

Hudobné festivaly, koncerty, jazda na bicykli, karneval, paintball, turistika, joga, cvičenia, práce v záhrade, cyklistika, rybolov, jazda na bicykli, motocykle, Offroad, ATV, beh, poľovníctvo, turistika, Horské lezenie, kempovanie, taktiky, paintball.

Opláchnite studenou vodou/nie bleach/zavesiť, alebo suché.

funkcia:

Materiál: chemické vlákna

Rozmery: 19.7 cm dlhé a 9,8 cm široký

Farba: 13 vzory

Poznámka:

balenie zoznam:

Masku

  • Štýl: Bohemian
  • Číslo Modelu: S6560018510
  • Vzor Typ: Tlač
  • Materiál: Polyester


SKU: w9663
Ssamuels
2020-10-18
1/5
Not received

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy