Popis produktu

Zavedenie nového výrobku

Poľnohospodárske stroje ložisko je zvláštne tesnenie guľôčkové ložisko, ktorý je široko používaný v poľnohospodárskych strojov doma a v zahraničí. Je založená na disk pluh, disk, hrable a iné poľnohospodárske spracovanie pôdy strojové zariadenia na prenos zaťaženia, spracovanie pôdy vo vode ľahko vstúpiť ložiska vo vnútri, práca hriadeľa (pluh hriadeľa, alebo hrable hriadeľa) hornej a dolnej vzdialenosť inštaláciu viacerých sady ložísk a iných charakteristík, osobitne navrhnuté pre dobré tesniace výkon, dobre ladenie výkonu, veľkú nosnosť, jednoduché na inštaláciu a rozobrať ložiská. Štruktúra poľnohospodárskych strojov ložisko je veľmi zvláštne, vnútorný otvor má valcový tvar, tvar štvoruholníka, šesť štvorcových, vonkajší priemer má valcový tvar, sférického tvaru, valcové sférické zmesi tvar. Niektoré ložiská majú tiež dierovanie bývanie s štvorcové otvory alebo okrúhle otvory, ktoré nielen zjednodušuje hostiteľskej štruktúry, ale tiež uľahčuje montáž a demontáž ložísk. Tesniaci krúžok štruktúra poľnohospodárskych strojov ložisko je veľmi zvláštne, a to je druh stočený ocele kostry tri-vrstva gumy pery čip väčšie ako prebytok kontakt tesniaci krúžok. Môže to nie len blok ložisko externé pôdy, Shashui vstup, ale tiež, aby sa zabránilo strate vnútorné mazanie ložísk, tesnenia výkon je veľmi dobrý.

Vlastnosti Produktu

Štvorcovým otvorom poľnohospodárske stroje ložísk, ako názov napovedá, stred diera je námestie, najväčšou výhodou tohto ložiska je, že v procese poľnohospodárskych strojov prevádzky sa nezobrazí šmyku a iných javov, Štvorcový otvor poľnohospodárske stroje ložisko je rad rotujúci hriadeľ, mechanické alebo pohyblivé časti podpory diely, široko používaný v poľnohospodárskych vozidiel, traktorov, diesel motory, elektromotory, granulátory a iných poľnohospodárskych strojov.

Šesťhranné Veľkosť ložiska

FAQ

1. Prečo ložiská dostávam sa trasie?

Vôľa ložísk sa týkajú hrať. Predvolený je štandardný C0 vôľa, ktorá je zvyčajne 3-18um. Zodpovedajúce zásady je zobrazené na obrázku nižšie. Ak nemusíte triasť, zvoľte si, prosím, C2 malé vôľa ložiska, Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás, prosím, pred nákupom.

2. Čo je presnosti ABEC-1?

ABEC je Americkej normy ANSI. Zodpovedajúce nemecká norma DIN a medzinárodnej norme ISO sú nasledovné:

3. Poskytujete logistiky sledovanie informácie?

Áno, všetky naše produkty poskytujú úplné logistiky sledovania. A výrobky, ktoré kupujete, sú všetky nové. Budeme kupovať prepravu poistenie pre vás. Ak je výrobok poškodenia alebo straty počas prepravy, môžete dostať zaplatené.

SLUŽBY

Hot predaj výrobkov z najlepších predajcov Všetky objednávky odoslané z www.ladymell.sk skladov do 24 hodín Špecializované zákazníka služby

BALENIE A DOPRAVA ZÁRUKA

Užite si pokoj s www.ladymell.sk dvere-na-dvere, balenia a dopravy ochrany

  • Materiál: Ložiskovej Ocele
  • Názov Značky: FUSHI
  • Číslo Modelu: 6003RS 16 mm 17 mm Šesťhran Poľnohospodárskej Sadenie


SKU: w9723

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy