Popis produktu

Hmla Net

Materiál: nylon Denier : 110D/2 vrstvové Farba: čierna veľkosť Oka : 20x20mm ( Určený pre chytanie stredných passerines. ) Veľkosť: 3x2.4m (výška 2,4 m, length3m) Vrecká: 4. Package: Každý v jednom silné PE taška s štítka

Prehľad

Detailné fotografie

Pridať 1 USD za kábel zámky pre jednoduchšie inštalácia sietí !!

110D 2 vrstvové: Tieto siete sú pevné a trvanlivé, ale stále tenké a veľmi efektívne. Zostávajú ako silné a ako čierne ako nový po 500 dní dlhodobé pôsobenie v oblasti. Tieto siete sú ideálne pre dlhodobú prácu, sú veľmi bezpečné pre vtáky a sú jednoduché na používanie. Sú vhodné pre lov malé a stredné vtáky. Táto séria môže byť použité v každom biotope, ale odporúčame, aby mohli byť stanovené v prednej časti stromov alebo kríkov na znižujú viditeľnosť a zvýšiť ich účinnosť.

Viac informácií o oka otvory : 12x12mm Navrhnutý pre lov najmenší passerines v kroví, lesy a tienistých miestach. 15x15mm Výborný na lov malých passerines v lesoch, kríkov a tienistých miestach. 20x20mm Určený pre chytanie stredných passerines. 30x30mm Určený pre chytanie stredných vtáky ako malé dravcov a sov,stredné a veľké bahniaky.

  • Pešti Typ: Netopiere
  • Súbor Typ: Áno
  • Číslo Modelu: Muti2.4x3
  • Názov Značky: Batawa


SKU: w9873

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy