Popis produktu

Chcete prvých dildo, ktorý vyzerá skutočná na dotyk a tvar you 've vždy snívali? Prestať snívať a aby sa to stalo s Kráľom Penis! Každý detail bol skontrolovať s maximálnou starostlivosťou, ručné každý získať čo najviac realistický zážitok nikdy nevidel.

Vyrobené bez Latexu, a bez phalates dotyk je realitou! Kompatibilné s Postrojom Zbierky. Opatrenia, 17.8x4.1 cm Ponorné čerpadlá, vhodné pre sprchovacím kútom alebo Kúpele. Základná so silnou prísavkou, použite ju na vašej fantázie a v akejkoľvek oblasti.

Aby sa to stalo s Kráľom Penis! Diskrétne zásielky

Všetky naše balíky sú neutrálne. Nie známky, logá, žiadne známky toho, čo to obsahuje. Môžete si byť istí, že nikto nepovie, zistiť, čo si žiadali.

Sme tiež nemusí obsahovať adresu našich skladoch alebo názov spoločnosti. Takže nikto nemôže pozerať na niečo o tom, čo box obsahuje.

Záruka Spokojnosti

Chceme, aby ste boli spokojní s nákupom. To je dôvod, prečo máme služieb zákazníkom chat 12 hodín denne s podporou v španielčine a angličtine. Ak máte akékoľvek problémy, avšak malé, kontaktujte nás, a my budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby to napravil. Zabezpečenie Kvality.

Všetky naše výrobky boli skontrolované a sú v súlade so všetkými platnými predpismi EÚ. Sú 100% nové a vyrobené s zdravotníckych materiálov triedy na zaistenie vašej bezpečnosti. Môže byť pokojným. Nakupovanie v našom obchode. Chceme, aby sa zaistila bezpečnosť našich výrobkov, čo je dôvod, prečo boli vyčistené a zatvorené počas balenia.

Je možné, že otvorením to vonia to mierne, pretože to bol zapečatený mesiacov. Vyčistite ju a vysušiť prirodzene a vôňa zmizne

Ako dlho trvá naše zásielky vziať?

Používame expresná doprava pre všetky naše zásielky. To je dôvod, prečo budete dostávať svoj produkt 3-5 dní po zakúpení podľa doprava krajiny.

Pri objednávkach v rámci Španielsko: obdržíte vašu objednávku 3 dni po kúpe.

Pre objednávky mimo Španielsko: obdržíte vašu objednávku 5 dní od zakúpenia.

Ako dlho trvá spracovanie zásielok?

Sme zbalili naše objednávok do 24 hodín. Vaša objednávka bude odoslaný 24h po nákupe.

Váš názor je dôležitý

Chceme najvyššiu mieru spokojnosti možné v našich zákazníkov. To je dôvod, prečo sme starať sa o všetky aspekty vašich skúseností. Aj keď nemôžeme vedieť, či to robíme správne, kým sme vedieť váš názor. Ak ste spokojní so svojím nákupom, zanechajte nám 5 star rating a povedať svoje skúsenosti.

  • Položka Druh: Umelé penisy
  • Materiál: Lekársky Silikón
  • So Sexuálnym Podtextom: No
  • Pôvod: ES(Pôvodu)
  • Nemravný Obrázok: No
  • Číslo Modelu: 1005001317182722
  • Veľkosť: 17.8 cm


SKU: w9990

Súvisiace produkty

Doručenie zdarma

Doprava po celom svete

Podpora 24/7

hore Služby

Moneyback

Návrat Exchange

Darčeky

Bonusy